Price: ₹215
Does your skin need a radiance boost? Well, you're in luck! Our Slow Sunday Brightening Boost Vitamin C Serum features a unique formula featuring Sodium Hyaluronate which deeply hydrates and nourishes the skin while improving skin texture.
| Texture | Serum |
| Color | Hyaluronic Acid |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Moisturizing |
| Length | 3.69 cm |
| Width | 3.69 cm |
| Height | 10.5 cm |
| Net Volume | 30 ml |
| SKU | sb2307240076647901 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 1811575 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.